Pátek , 21 Září 2018
Domů / Business / Marketing / Negativní hodnocení, aneb zákazník má vždy pravdu!
Zákazník má vždy pravdu

Negativní hodnocení, aneb zákazník má vždy pravdu!

Zpětná vazba je důležitá pro každého podnikatele. Vždy mějte přehled o tom, co si o vás myslí vaši zákazníci. Co se jim líbí a nelíbí. Často to budou negativní názory. Ty jsou pro vás nejdůležitější. Pomohou vám se zlepšit. K zákazníkovi se chováme slušně a vždy reagujeme na jeho podněty. I když je to největší “blbec” na světě pamatujte, že zákazník má vždycky pravdu. Toto rčení vzniklo jako reakce, že zákazník nikdy neuzná, že pravdu nemá a že by se mohl mýlit. Věděli jste to?

V dnešní době je pro nespokojeného zákazníka velice snadné poškodit vás prostřednictvím internetu. Každý srovnávač cen umožňuje ohodnotit obchod. Kvalitu, rychlost a komunikaci. Na facebook page je také možnost hodnocení, nebo přidání negativního příspěvku. Existují různá fóra. Všechny tyto negativní reakce uvidí potencionální nakupující.

Spokojený zákazník nehodnotí každý svůj nákup. Nespokojený zákazník ano.  Pamatujte, co je jednou na internetu, zůstane tam.

Máte osvojené všechny tyto dovednosti? Umíte jednat se zákazníkem a znáte dobře svůj produkt? Pak nastává ta správná chvíle “vlézt” na internet a oslovit milióny potencionálních kupujících. Neexistuje “jednodušší” způsob, než spustit vlastní e-shop.

Založit e-shop a spustit je relativně snadné. Zvládne to každý průměrný uživatel internetu za pár minut a s minimálními náklady. Ale mít e-shop který prodává je daleko těžší. Je to běh na dlouhou trať. Za opravdu úspěšným obchodem stojí desítky manažerů, obchodníků, investorů, programátoru, marketérů, kodérů, copywriterů, SEO expertů, obchodních zástupců a spousta peněz.

Na internetu najdete spousty videí o založení úspěšného obchodu. Tomáš Čupr hodiny mluví o slevomatu, rohlíku a dáme jídlo. Spousta užitečných informací a rad. Určitě tyto rady načerpejte.

Rady to jsou užitečné, ale zpátky do reality. Většina z nás má finanční možnosti dosti omezené. Proto nastane hledání nejlevnější cesty. Najít nejlevnější a přesto kvalitní eshop, který Vám pomůže navýšit zisky. Slovní spojení “kvalitní a nejlevnější e-shop” neexistuje. Proč? Pro opravdu jasné vysvětlení je potřeba širší rešerše. Poznat, jak fungují e-shopy zevnitř i zvenčí. Aby to celé dávalo smysl, musíme začít od začátku.

 

Napsal Stanislav Král

Bloguje pro normální lidi zajímající se o webové stránky a e-shopy. Snaží se odpovědět na otázku jak založit e-shop, vybudovat web a nastartovat podnikání. Rád nahlíží za oponu internetu a hledá souvislosti mezi jednotlivými kusy kódu. Kryptografie a kryptoměny jsou jeho koníčkem, protože bezpečí a anonymita bude hrát klíčovou roli v budoucím světě.

Tohle checkuj

přesměrování na https

Přesměrování na HTTPS protokol pluginem pro WordPress

Přesměrování systému WordPress na zabezpečený protokol HTTPS je díky pluginu rychlé a jednoduché. Na hostingu …