esho ikony

Každá velká firma se soustředí na svého zákazníka a dbá na jeho potřeby. Pro nás jste tímto zákazníkem Vy. Proto přicházíme s profesionálním řešením e-komerce.

Spousta firem nabízí partnerský program a propojení skladových zásob přes e-shop. Důvod je jednoduchý. Získat další distributory jejich produktů a navyšovat zisky. Mají vypracovanou strategii prodeje, zákaznický servis a reklamační řád. Zásilky včas doručují zákazníkům. Obchodní model funguje jak má ku prospěchu všem. Dodavatel generuje větší zisky a distributoři získají tučnou provizi z prodeje.

Tučnou provizi ovšem získají jen ty nejvíce pilné včeličky v úlu. Proč? Mít dodavatele a zboží samo o sobě nestačí. Musíte přesvědčit zákazníka nakoupit u Vás. Internet je skvělé místo plné lidí a vy tyto lidi musíte nasměrovat na svůj obchod. To je první krok. Druhý důležitý krok je, že tito lidé musí provést nějakou akci. Nejlépe nakoupit. Jedině tak se Vám podaří uspět v konkurenčním boji.

Obsahový marketing

První krok obecně zahrnuje obsahový marketing, reklamu, SEO a PPC kampaň. Nás v tuto chvíli nejvíce zajímá krok druhý. Přesvědčit zákazníka k akci. Tím se obecně myslí, přimět zákazníka na něco kliknout, něco komentovat, přihlásit odběr, nakoupit atd. Jak toho dosáhnout?

Pomocí líbivích, přehledných, uživatelsky příjemných a funkčních webových stránek. Pro zákazníka není nic horšího než nepřehledný web. Tlačítka nereagující na kliknutí. Nesmyslné kategorie vnořené do hromady podkategorií. Nakupujícím nemusí vyhovovat absence platby kartou. Příliš dlouhý a nepřehledný proces objednávky. Postrádají volbu přepravy jejich oblíbeným přepravcem. Zákazníka od prodeje může odradit každá maličkost. Vždy musíte co nejvíce usnadnit cestu k samotné objednávce.

Co má společného většina firem nabízející dropshipping? Nezajímají se o své distributory. Je jim jedno jak složité je prodávat jejich produkty. Chtějí jenom navyšovat zisk a nechají vás odkázaní sami na sebe a své schopnosti. Vždyť je to váš byznys. Poskytnou svůj seznam produktů a návod na propojení s e-shopem Prestashop. Proč Prestashop? Je to nejlevnější. Je nejlevnější i pro Vás co by distributora? Na první pohled vypadá open source aplikace zdarma jako dobrá volba. Ponoříme-li se více do hloubky Prestashopu zjistíme, že to nemusí být tak úplně pravda. Hlavní výhody a nevýhody rozebíráme v tomto článku.