Mnozí z vás začali tento text číst, protože baží po informacích jak zřídit a provozovat e-shop. Jaký e-shop si pořídit? Jak vlastně funguje? Kolik stojí? Který je nejlepší? Který je nejlevnější? Jaké jsou výhody a nevýhody? Proč některý stojí 5 tisíc a jiný 500 tisíc? Rozebereme si do detailu jaké jsou možnosti. Hlavně po finanční stránce. To je to co vás určitě zajímá nejvíc.

Jak bylo zmíněno v předchozím článku. Já začínal s “holým zadkem” a to je to hlavní, co vám chci předat. Chci vám ukázat silné a slabé stránky e-shopu. Ukázat vám, kde můžete ušetřit tisíce a kde ty ušetřené tisíce vložit, aby se vám vrátily. Co všechno si můžete udělat svépomocí a na co už je třeba najmout specialistu. Vězte, že kolem e-shopů, se pohybuje spousta rádoby “odborníků”, ale i opravdových odborníků. Prozradím vám, jak je poznat a nenechat si tahat zbytečně peníze z kapes. Osobně jsem se setkal s naprostými břídily i opravdovými machry.

Co musíte znát?

Opensource, E-commerce, Prestashop, Joomla, Drupal, Open-Cart, Dropshipping, Drop Shop, XML, Feed, Cron, Front-Office, Back-Office, Modul, Heureka, Google nákupy, Seznam zboží, Srovnávače, Import, Export, Newsletter, Emailing, Retargeting, S-klik, Adwords, EET, SEO, PR, Linkbuilding, Sitemap, Webhosting, WWW, PayU, GoPay a další.

Že vám tyto pojmy nic neříkají? Přitom každý vydá na knihu. Většina z těchto pojmů dokonce vlastní knihu má. Nicméně bez těchto klíčových elementů se žádný kvalitní e-shop neobejde. A to je jen základ, který musí každý provozovatel e-shopu znát. V dalších článcích se s nimi začneme postupně seznamovat.

Mohlo by Vás zajímat :   O mém podnikání na internetu
Stanislav Král
Rád nahlíží za oponu internetu a hledá souvislosti mezi jednotlivými kusy kódu. Kryptografie a kryptoměny jsou jeho koníčkem. Bezpečí a anonymita bude hrát klíčovou roli v budoucím světě.