Pátek , 21 Září 2018
Domů / Smartphone / Smartipy / Nabíjecí kabel z kevlaru
Nabíjecí kabel magnetický

Nabíjecí kabel z kevlaru

Také máte neustálý problém se zničenými a poškozenými kabely k nabíječce? Potřebujete mít telefon neustále po ruce, nabíječku téměř ani nevytahujete ze zásuvky, čehož si všiml i Váš pes? Konec zničeným a zamotaným kabelům. Firma Baseus přichází s kevlarovým kabelem nabíjení. USB Shining Jet Metal Vás svou odolností dostane.

Ochrana proti zamotání

Použitím odolného kevlarového drátu s vysokou tvrdostí a pevností jádra, které bylo testováno tisíci přísnými testy při ohýbání, motání a tření, byla dosažena potřebná kvalita pro každodenní použití. Kvalitní nylon, kterým je tělo kabelu pokryto, navíc zajišťuje dosažení velmi žádané vlastnosti Anti-knotted, neboli ochranou proti zamotávání.

6 úhlů ohybu

I přes svou pevnost, zůstává kabelu Shining i módní design, který zajišťuje zrcadlově-kovový nádech konektorů. Ten vznikl metodou postupného leštění a broušení hliníkové struktury povrchu konektorů, čímž bylo dosaženo vysoké lesklosti. Navíc při vytváření celkového konceptu kabelu byl stále brán ohled na potřebnou pevnost, proto bylo do jeho vzhledu zaintegrováno intenzivní vyztužení drátu u konektoru, pro dosažení potřebné pevnosti, ohebnosti a odolnosti proti zlomení. Ohebnou část u lightning konektoru, je proto díky vyztužení, možné tvarovat až do 6 úhlů ohybu.

Podsvícení

Nabíjecí rozhraní kabelu svým světelným podsvícením navíc umožňuje intuitivní připomenutí stavu nabíjení, pro příjemné a nerušené noční nabíjení a nabíjení ve vozidle.

Lightning konektor pro zařízení Apple

Rychlé nabíjení a efektivní přenos dat, které kabel zajištuje, je potvrzeno i jeho výkonem nabíjení 2A. S použitím inteligentních čipů je kryt Shining kompatibilní se systémem iOS 8/ 9/ 10 a pro zařízení s lightning konektorem iPhone X, iPhone 8, iPhone 7/ 7Plus, iPhone 6/ 6s / 6Plus / 6s Plus, iPhone 5 / 5s / 5c / SE, iPod 4 / iPod mini / iPad Air 1 / 2, iPad Pro a jiné.

Napsal Stanislav Král

Bloguje pro normální lidi zajímající se o webové stránky a e-shopy. Snaží se odpovědět na otázku jak založit e-shop, vybudovat web a nastartovat podnikání. Rád nahlíží za oponu internetu a hledá souvislosti mezi jednotlivými kusy kódu. Kryptografie a kryptoměny jsou jeho koníčkem, protože bezpečí a anonymita bude hrát klíčovou roli v budoucím světě.

Tohle checkuj

Ochranné sklo

Bezpečnostní ochranné sklo na displej telefonu

Tvrzené sklo rovná se vysoká odolnost proti nárazu. Ochranné sklo je obohaceno o fólii odolnou proti nárazu a pádu. Tato vícevrstvá struktura zvyšuje odolnost proti rozbití, podobně jako u bezpečnostního skla.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *