Pátek , 21 Září 2018
Domů / Smartphone / Smartipy / Ochranná fólie na celý displej telefonu
Ochrana displeje iphone

Ochranná fólie na celý displej telefonu

Spousta z nás nosí svůj mobilní telefon v kabelce nebo kapse spolu s klíči, mincemi a dalšími předměty, které mohou poškodit displej samotného mobilu. Určitě se proto vyplatí investovat do kvalitní folie na displej, která může eliminovat vrypy a další mechanické vady, které jsou zcela nežádoucí. Ochrana displeje mobilu by měla být pro jeho majitele primární záležitostí, proto se neváhejte ani vy, jakožto zodpovědný uživatel svého mobilního telefonu, seznámit s fólií 3MK Arc 3D. S ní bude ochrana telefonu skutečně plnohodnotná.3mk arc 3D ochranná fólie

Technologie, které si zamilujete

Tato fólie na mobil je tenká pouhých 0,18 mm, nijak vás tedy neomezí při používání telefonu. Její výhodou je to, že perfektně přilne a kopíruje oblé tvary telefonu, samozřejmostí jsou otvory na přední kameru, tlačítka a ostatní diody.

Mezi ještě zajímavější technologie, které vám může ochranná fólie nabídnout, patří například Micro Memory, díky které dojde k maximálnímu přilnutí. Díky technologii Self-Heal bude vaše sklo na mobil jako nové i po poškrábání, kdy dojde k samo regeneraci. Co se týče aplikace fólie na sklo, tak určitě oceníte technologii Air-Dots, která zajistí samovolné odstranění nežádoucích bublin do osmačtyřiceti hodin po aplikaci. Lepení bude ještě jednodušší díky pomocným nálepkám Fit-In, díky kterým se ochranná fólie nepohne při lepení ani o milimetr.

Vhodná i pro váš telefon

Dostupné na většinu mobilních telefonů, a to hlavně díky tomu, že se ochranná folie a tvrzené sklo staly tolik populární. Temperované sklo a fólii na displej můžete pořídit na mobily těchto značek:

Apple, Asus, BlackBerry, HTC, Huawei, LG, Samsung, Xiaomi, ZTE a mnohé další…

Vyzkoušejte ochranné sklo na mobil i vy a užívejte si bezpečné a bezstarostné používání svého telefonu. Díky němu budete mít jistotu, že pro ochranu displeje svého mobilního telefonu děláte maximum.

Napsal Stanislav Král

Bloguje pro normální lidi zajímající se o webové stránky a e-shopy. Snaží se odpovědět na otázku jak založit e-shop, vybudovat web a nastartovat podnikání. Rád nahlíží za oponu internetu a hledá souvislosti mezi jednotlivými kusy kódu. Kryptografie a kryptoměny jsou jeho koníčkem, protože bezpečí a anonymita bude hrát klíčovou roli v budoucím světě.

Tohle checkuj

Ochranné sklo

Bezpečnostní ochranné sklo na displej telefonu

Tvrzené sklo rovná se vysoká odolnost proti nárazu. Ochranné sklo je obohaceno o fólii odolnou proti nárazu a pádu. Tato vícevrstvá struktura zvyšuje odolnost proti rozbití, podobně jako u bezpečnostního skla.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *