Pátek , 21 Září 2018
Domů / Smartphone / Smartipy / Pouzdro na mobil umí měnit barvy

Pouzdro na mobil umí měnit barvy

Čínská společnosti Baseus je známá především svými luxusními pouzdry pro mobilní telefony Samsung, Apple iPhone, Huawei atd. Produkce firmy však rozhodně nezačíná a nekončí u pouzder na mobily, naopak se zaměřuje na celou řadu příslušenství – sluchátka, nabíječky, autonabíječky, datové kabely a spousty jiných výrobků. Baseus nenabízí další levná pouzdra z Číny, firma se zaměřuje hlavně na designově povedená pouzdra na mobily a smartphony, zpracovaná z kvalitních materiálů, které jsou šetrné vůči přírodě. Rozsáhlou produkci stylových pouzder značky Baseus si zamilujete, pouzdra jsou netradiční, stylová, plná energie a dokonale chrání váš smartphone.

Baseus Glaze Case
Tenoučké a stylové pouzdro Baseus Glaze Case na mobil. Perfektně padne na tělo vašeho smartphonu, dokonale kryje boky, rohy a záda zařízení, navíc díky probarvené struktuře plastu vypadá stylově a bude rozhodně přitahovat pozornost. Pouzdro nijak nekryje ovládací prvky, kameru ani konektor, prostě perfektně padne, dokonale chrání a skvěle vypadá. Glaze Case je unikátní v tom, že nabídne probarevné poloprůhledné plastové tělo, kryt tedy vypadá velmi pěkně a rozhodně zaujme. Když se změní pozorovací úhel pouzdra, změní se zároveň barevné spektrum odraženého světla a pouzdro dostane novou barvu. Jiný úhel pohledu, jiná barva.

Napsal Stanislav Král

Bloguje pro normální lidi zajímající se o webové stránky a e-shopy. Snaží se odpovědět na otázku jak založit e-shop, vybudovat web a nastartovat podnikání. Rád nahlíží za oponu internetu a hledá souvislosti mezi jednotlivými kusy kódu. Kryptografie a kryptoměny jsou jeho koníčkem, protože bezpečí a anonymita bude hrát klíčovou roli v budoucím světě.

Tohle checkuj

Ochrana displeje iphone

Ochranná fólie na celý displej telefonu

Spousta z nás nosí svůj mobilní telefon v kabelce nebo kapse spolu s klíči, mincemi a dalšími předměty, které mohou poškodit displej samotného mobilu. Určitě se proto vyplatí investovat do kvalitní folie na displej,

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *