Pátek , 21 Září 2018
Domů / Smartphone / Smartipy / Bezpečnostní ochranné sklo na displej telefonu

Bezpečnostní ochranné sklo na displej telefonu

Tvrzené sklo rovná se vysoká odolnost proti nárazu. Ochranné sklo je obohaceno o fólii odolnou proti nárazu a pádu. Tato vícevrstvá struktura zvyšuje odolnost proti rozbití, podobně jako u bezpečnostního skla. Nejvyšší tvrdost 9H je dosažena kalením v teplotě 420°C  (tvrdost Vlk-Wilburn dle normy ASTM D 3363), což znamená, že sklo nemůže být poškrábáno klíči, mincemi či nožem. Nelze do něj udělat vryp.

Vysoký komfort při používání díky zaobleným hranám technologií 2.5D. Tloušťka skla 0.3mm nijak nebrání v používání a ovládání telefonu. HardGlass poskytuje dokonalý skluz prstu po povrchu obrazovky a zachovává plnou citlivost na dotek. Oleofóbní vrstva proti otiskům prstů je samozřejmostí. Nejrychlejší instalace. Pomocí polohovatelných nálepek Fit-In™, které Vám pomůžou sklo přichytit k telefonu, je lepení opravdu snadné a rychlé i v pohodlí domova.

Díky speciální měřící technologii při výrobě je dosaženo přesnosti nejvyšší kvality a sklo na telefonu dokonale sedí.

Hodnocení uživatelů

Kvalita - 100%

100%

Kvalita

User Rating: 5 ( 3 votes)

Napsal Stanislav Král

Bloguje pro normální lidi zajímající se o webové stránky a e-shopy. Snaží se odpovědět na otázku jak založit e-shop, vybudovat web a nastartovat podnikání. Rád nahlíží za oponu internetu a hledá souvislosti mezi jednotlivými kusy kódu. Kryptografie a kryptoměny jsou jeho koníčkem, protože bezpečí a anonymita bude hrát klíčovou roli v budoucím světě.

Tohle checkuj

Ochrana displeje iphone

Ochranná fólie na celý displej telefonu

Spousta z nás nosí svůj mobilní telefon v kabelce nebo kapse spolu s klíči, mincemi a dalšími předměty, které mohou poškodit displej samotného mobilu. Určitě se proto vyplatí investovat do kvalitní folie na displej,

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *